Share
Go down

Poszukiwania

on Nie Kwi 01, 2018 12:58 am
Jeśli szukasz kogoś do wspólnej gry, chcesz rozwinąć jakiś większy wątek, albo koniecznie chcesz, by osoba z historii twojej postaci (matka, brat, siostra, stryjek matki ze strony dziadka), czy po prostu - szukasz miłości, zgłoś to tutaj. Napisz kogo szukasz, czego oczekujesz i resztę spraw uzgadniaj prywatnie z chętnymi.

----------------------------------------------------

Gdy już poszukiwania nie będą aktualne, prosimy by umieścić na końcu postu informację Poszukiwania Zakończone, ewentualnie jakąś inną wiadomość, że temat jest już nieaktualny.

Re: Poszukiwania

on Pon Kwi 23, 2018 10:17 pm
nieaktualne


Ostatnio zmieniony przez Pani Gogol dnia Czw Maj 03, 2018 5:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

Re: Poszukiwania

on Wto Kwi 24, 2018 11:16 am
WITCHTAKEROWIE POSZUKIWANI

Witchtakerowie to brytyjska rodzina egzorcystów, która zajmuje się tym fachem od kilkunastu pokoleń. Uważają siebie za arystokrację wśród tej społeczności. Mają manię na punkcie czystości krwi, nie mają oporów przed zawieraniem kazirodczych związków, a członkowie rodziny, u których nie uaktywnił się gen, są niemalże wyrzutkami. W familii panuje głęboki patriarchat, kobiety nie mają nic do powiedzenia. Ich zadaniem, po skończeniu szkolenia i odbyciu kilku lat pracy jako egzorcysta, to ozdoba męża, usługiwanie mu oraz rodzenie dzieci.
Najbardziej zależy mi na znalezieniu najbliższej rodziny Aurory, tj. rodziców i jej braci.

Nelson Witchtaker (ok. 60 lat) - głowa rodziny, ojciec i emerytowany już egzorcysta. Jest despotyczny, surowy i wymagający. Z jego zdaniem muszą się liczyć wszyscy i jest ono niepodważalne pod żadnym względem
Marie Ann Witchtaker (młodsza od Nelsona) - matka, która porzuciła fach kilka lat po skończeniu szkoły na rzecz zajmowania się domem i dziećmi. Posłuszna mężowi, cicha, spokojna, aczkolwiek bardzo kochająca.
Bracia (wiek do ustalenia) - ma ich aż sześciu, nie narzucam żadnej koncepcji, aczkolwiek jedynym moim wymogiem jest to, by kochali swoją młodszą siostrę :)

Oczywiście przyjmę też wszelakie kuzynostwo, bardziej lub mniej bliższe. Na dniach będę tworzyła drzewo genologiczne Witchtakerów, które może ułatwi odnalezienie się w rodzinie :)

NARZECZONY OD ZARAZ

Poszukuję dla Aurory narzeczonego, o którym ona sama jeszcze nie wie. Jakim cudem? Ano takim, że Rory wywodzi się z patriarchalnej rodziny, w której kobieta nie ma zbyt wiele do powiedzenia, a małżeństwo jest po prostu układem pomiędzy rodzinami.
To jakie będą relacje pomiędzy nimi są do ustalenia. Z mojej strony mogę obiecać, że Aurora nie da tak łatwo za wygraną. Nigdy nie chciała być taka, jak wszystkie kobiety w jej rodzinie - to znaczy, że zaraz po zakończeniu szkolenia, stać się ozdóbką u boku męża, której jedynym zadaniem jest usługiwanie mu i rodzenie dzieci.

Wymagania co do pana narzeczonego:

✶ Starszy od Aurory, min. 3 lata. Górnej granicy brak.
✶ "Czystość krwi" w mniemaniu Witchtakerów - czyli rodzina egzorcystów od minimum 5 pokoleń wstecz. Mile widziane powiązania krwi z Witchtakerami (jakieś dalekie kuzynostwo).

Re: Poszukiwania

on Wto Kwi 24, 2018 2:40 pm
Lokatora! Lokatora pragnę! Kunia, za lokatora!


Jeżeli nie przeszkadza ci kosz na śmieci zawalony opakowaniami energetyków, słodki zapach e-fajki wszędzie, gdzie tylko się da i co jakiś czas wywalane korki, kiedy przegnie z ilością urządzeń podpiętych do jednego gniazdka, to jesteś idealnym współlokatorem dla Ariel.
Uwagi:
* Muszą się już trochę znać, tak minimum pół roku.
* Musi mieszkać na Brooklynie.
* Lofty są zajebiste, ale ich problemem jest to, że prywatność w takich miejscach jest minimalna.
* Loft zawiera trzy osobne pokoje i zajebiście duży salon z aneksem kuchennym. Więc współlokatorzy muszą się w miarę lubić. A przynajmniej tolerować.

Profity:
* Świeżutkie ploteczki z policji.
* Darmowe usługi absolwenta MIT
* Dużo sprzętu bez sensu.
* Ewentualne usługi magiczne, po dogadaniu.
* Przydupas za lody i czekoladę.

zajęte pokoje: 2 z 3


Ostatnio zmieniony przez Ariel Rhodes dnia Pią Kwi 27, 2018 2:24 pm, w całości zmieniany 1 raz

Re: Poszukiwania

on Sro Kwi 25, 2018 9:27 am
PRZYJACIELE I ZNAJOMI BUŁECZKI
CZYLI DIMKA ZBIERA ŚWIĘTYCH RYCERZY ORTALIONU

Ponieważ DImka nie jest, wbrew pozorom, mhrocznym samodnigiem, otwieram poszukiwania na ziomków i ziomeczków, kumpli i może przyjaciół na zabój, bo tego nie wykluczam. Partnerzy do egzorcyzmów, gówniany dowcip? Tylko tutaj. Dimka jest bardzo niedocenionym, całkiem dobrym egzorcystą, który nie ma zadartego nosa, żadnej traumy i to raczej on będzie dawał dobre, życiowe rady z ciężkim, rosyjskim akcentem, który pielęgnuje, niż samemu się żalił.

ODDZIAŁ WŁOSKICH ŚLICZNOTEK
Między rokiem 1988-1998 Dimitrij uczył się na egzowrcystę, a później jeszcze siedem, rok jako praktykant i sześć jako pełnoprawny egzorcysta. Mniej więcej pod koniec tych lat przestał latać w dresie z ortalionu z trzema paskami i golić na łyso głowę, stwierdził, że to za dużo roboty, a ortalion szeleści. W tym czasie poszukuję dziecięcych przyjaźni i wrogów, osób mniej więcej w wieku Dimki +/- dwa lata, płeć dowolna.

GWARDIA CICHOCIEMNYCH
W roku 2005 Bułeczka przebywał w Pretorii w RPA, ucząc się pracowania w takim klimacie, lata na misje i robi inny, ciekawy szajs. Współpracuje z Afrykańską placówką i w ogóle jest fajnie. W tym czasie poszukuję nowych znajomych z RPA, z którymi pracował, +/- w wieku Dimki i starsi.

DYWIZJA MATECZKI ROSJI
W Moskwie mieszkał i pracował między 2006, a 2018 (wyprowadził się na początku kwietnia i wyjechał do NY). Brał czynny udział w akcjach na terenie byłego ZSRR, więc pewnie poznał kilku złodupców-egzorcystów, łowców głów i czarowników. Przyjmę tutaj WSZYSTKO.

Re: Poszukiwania

on Pią Kwi 27, 2018 3:32 pm
Osobisty Trener Personalny (tak naprawdę to nie)


Poszukuję towarzyszki dla Lamberta. Może być egzorcystka, może być wiedźma. Grunt, że to taki mały motorek, który go pcha do przodu, jak ma za dużo wątpliwości. Chciałabym żeby była takim małym słoneczkiem w życiu Sorena, najlepszą przyjaciółką, z którą się trzyma i prowadzi kolejne śledztwa. Resztę wizji mogę podać na pw, coby za bardzo nie zdradzać pomysłów na postać~
Zapraszam serdecznie <3

Re: Poszukiwania

on Pon Kwi 30, 2018 1:11 am
Nie szukam niczego pięknego, niezwykłego, cukierkowego. Nie obiecuję, że będzie miło i prosto. Dołożę wszelkich starań by było ciekawie. Zagraj ze mną

Re: Poszukiwania

on Wto Maj 01, 2018 6:47 pm
Szukam kogoś do popisania- tematyka i płeć dowolna. Ty zaczynasz :P

Re: Poszukiwania

on Pon Maj 07, 2018 10:39 pm
Szukam kogoś do gry :) jestem małym, bezbronnym człowiekiem. Nie gryzę. Nie rzucam uroków. nie mam żadnych ukrytych talentów magicznych. A moja miotła nie lata.

Aktualizacja 17.05 - nadal aktualne (mogę przygarnąć pogrywanie z przeszłością)


Ostatnio zmieniony przez Rick O'Shea dnia Czw Maj 17, 2018 12:28 am, w całości zmieniany 1 raz

Re: Poszukiwania

on Sro Maj 09, 2018 4:37 pm
Przydałoby się rozbujać postać, a co za tym idzie... szukam kogoś do pisania.
AKTUALNE
Sponsored content

Re: Poszukiwania

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach