Share
Go down

Alexis Lacroix

on Wto Maj 01, 2018 10:53 pm
Imię: Alexis
Nazwisko: Lacroix
Wiek: 30 lat
Płeć: kobieta
Data Urodzenia: 23 września 1988
Narodowość: Fracuzka
Miejsce Urodzenia: Paryż, Fracja
Pseudonim: Scarlett
Kod Egzorcysty: DNK-004
Inkantacja: Co mnie nie zabije, wzmocni mnie.
Miejsce Zamieszkania: Nowy York (Saktuarium)
Aktywność: Aktywny Egzorcysta

Wygląd: Alexis jest wysoką blondynką o zgrabnych i ładnych, długich nogach. Mierzy 1,70 cm wzrostu, a oczy dziewczyny są koloru zielonego. Nie raz farbuję włosy, bo lubi takie eksperymenty. Poza tym bardzo dba o siebie nie tylko o urodę, ale i ciało, więc dużo trenuje. Alexis z pochodzenia jest Francuzką. Jeśli chodzi o ubiòr ma swòj własny styl. Nie przeszkadza jej to, że rzuca się w oczy. Nawet kobiecie pochlebia, że jest w centrum uwagi. Często staje się obiektem westchnień mężczyzn. Jeśli jeszcze chodzi o ubiòr najczęściej ubiera się kobieco i dość wyzywająco. Rzadko się zdarza, że jest ubrana jak chłopczyca. Jeśli chodzi o zmamię to ma je na brzuchu.


Charakter: Jaka jest Alexis? Jest ona zmienna jak pogoda. Zalicza się do osòb z nieodpartym urokiem osobistym. Pomagają jej w tym takie cechy jak kobiecy seksapil oraz pewność siebie. Gdy czegoś chce to potrafi nawet manipulować innymi. Jednakże wszystko to z umiarem, bo co za dużo to nie zdrowo. Choć ma już 30 lat jest nadal energiczną osobą, ktòra tak naprawdę czuję się na 18 lat. Z reguły jest spokojna, ale też umie pokazać swoje pazurki, a wtedy lepiej uciekaj. Od dziecka nauczona jest cierpliwości, pokory, choć nie raz swoje emocje musi wyżyć na treningach. Zalicza się do osòb w miarę towarzyskich, jednak nie raz woli pobyć sama i zachowywać się jak kot, ktòry chodzi własnymi drogami. Jeśli chodzi o nowe znajomości jest dość ostrożna. Jednakże jedną z wad Alexis jest ciekawość, ktòra często skutkuje tarapatami. Drugą to szczerość, a trzecią nieufność. Dzięki swojej grze aktorskiej ludzie nie widzą ubytkòw w charakterze Lacroix.

Historia:

Jak wiadomo każda osoba po coś się rodzi. Niektórzy by być cały czas wojownikami, innymi by założyć rodzinę, a jeszcze inni by po prostu zostać Egzorcystami. W przypadku Alexis Lacroix została wybrana opcja numer trzy.
Jej historia rozpoczęła się w Paryżu we Francji. Jednak jej rodzice poznali się wcześniej w Sanktuarium w Ameryka Północnej w Nowym Jorku. Tak od razu między nimi zaiskrzyło. Rodzice Alexis mieli na imię matka - Anabelle i ojciec - Jack. Po dwóch latach znajomości wzięli ślub, gdy Ana zaszła w ciąże dla bezpieczeństwa wyjechali do Paryża. Później urodziła im się dziewczynka. Nazwali ją Alexis. Jack powrócił do służenia jako Egzorcysta. Mężczyzna zawsze chciał mieć syna, ale to nie przeszkadzało w tym by szkolił swoją córkę by poszła w jego ślady Od początku uczył ją na wojowniczkę. Trening przez Jacka zawsze się przydał zanim ukazał się znamię Egzorcysty. By nie wzbudzić żadnych podejrzeń to na początku dziewczynka uczyła się w szkole we Francji. Gdy jeszcze mieszkała z rodzicami napadli na ich dom demony. Zabiły oni  matkę Alexis i jej ojca, bo ona szczęście była jeszcze w szkole. Wtedy ukazało się jej znamię, wtedy miała już 20 lat. znajduje się ono na brzuchu. Zrozpaczona z wiedzą jaką przekazali blondynce rodzice wyjechała do Nowego Yorku. Tam od razu przejęli ją przedstawiciele zakonu. Od tamtej pory Alex zamieszkała i zaczęła naukę w Sanktuarium w tym właśnie mieście. Kobieta postanowiła odnaleźć te demony i zemścić się na śmierci rodziców. Dzięki temu blondynka ma większą motywację by spełniać rolę Egzorcysty.

Ciekawostki:
- potrafi walczyć większością broni od broni palnych po zwykły kij.
- ma niesamowity cel,
- jest odporna na bòl psychiczny i fizyczny,
- ma swòj własny styl ubioru i malowania się,
- niedawno kupiła motor,
- ma prawo jazdy kategorii B,
- jest świetną aktorką,
- potrafi przetrać każdy "survival",
- nigdy nie brała żadnego faceta na poważnie,
- zna języki: francuski i angielski

Koniec.

Re: Alexis Lacroix

on Sro Maj 02, 2018 8:21 pm
Nie mam do czego się przyczepić.

Akcept!

Na start otrzymujesz ode mnie 80 PD.

Kartę zamykam i przenoszę. Życzę miłej gry.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach