Share
Go down

Drake Hector Hunter

on Pią Maj 04, 2018 2:59 pm
Imię: Drake Hector
Nazwisko: Hunter
Wiek: 32 lata
Płeć: Mężczyzna
Data Urodzenia: 11.03.1986
Narodowość: Amerykanin
Praca: Detektyw w NYPD
Miejsce Urodzenia: Nowy Jork, USA
Miejsce Zamieszkania: Mieszkanie na Brooklynie
Posiadana Księga Magii: Księga Magii Wody

Wygląd:
Lekko ponad metr osiemdziesiąt wzrostu oraz waga utrzymująca się w granicach 80 kilogramów, wiecznie podkrążone oczy, niewyspany, z włosami w lekkim nieładzie. Wydaje się być zamyślony czy też niechętny do jakiejkolwiek interakcji, jednakże widać, że przemawia przez niego doświadczenie i spokój. Brunet o piwnych oczach, często widywany z kilkudniowym zarostem, od biedy ma zaczesane włosy do tyłu. W pracy wygląda jak typowy detektyw z amerykańskich seriali - skórzana kurtka, koszulka, jeansy, odznaka i kabura z bronią przypięte na pasku.

Charakter:
Osobowość Huntera jest nieco skomplikowana, jednakże wszystko to jest efektem przeżyć, jakie ma on za sobą. Od zawsze marzył o tym, by być policjantem, co z czasem mu się udało. Odczuwał ogromne poczucie sprawiedliwości i chęć pomocy innym, co pozwoliło mu wykształcić w sobie takie uczucia jak empatia, zrozumienie czy zdolność pocieszania. Wraz jednak z praktykowaniem swojego zawodu, stał się nieco bardziej zamknięty, wydawałoby się, że oschły oraz zamyślony. Widać po nim, że wszystko to co przeżył w oddziale nowojorskiej policji odbiło się na nim.
Jest bardzo oddany swojej pracy i stara się wykonywać wszystkie zadania jak najlepiej potrafi, można więc nazwać go perfekcjonistą, jednakże czasem wydaje się być to na granicy obłędu. Jest błyskotliwy, ale ma jednocześnie problem z precyzowaniem swoich myśli, co prowadzi do tego, że często musi wspomagać się gestykulacją czy też nie potrafi natychmiastowo na coś odpowiedzieć. Widzieliście kiedyś detektywa, który siada na fotelu przy swoim biurku, patrzy na akta sprawy i zaczyna się zastanawiać co przeoczył? Tak właśnie wygląda każdy dzień Drake.
Prywatnie jest do zniesienia, aczkolwiek często i tak musi pracować nawet nie w godzinach swoich obowiązków. Nikomu nie odmówi pomocy, zawsze stara się dociekać prawdy i jeśli kogoś ceni oraz szanuje, stanie za nim murem. Nie wydaje wyroków przed sądem, bo uważa, że jego pracą jest udowodnić kogoś niewinność, a nie winę. Choć czasem daje w kość swojej dziewczynie, to jednak kocha ją całym sercem i zdaje się mieć poważne plany względem ich wspólnej przyszłości.

Historia:
Urodził się w Nowym Jorku w typowej amerykańskiej rodzinie, która co niedziele chodziła wspólnie do kościoła zielonoświątkowców, a rodzice zajmowali przyziemne funkcje na Brooklynie - ojciec prowadził komis samochodowy, matka była księgową w jednej z firm deweloperskich. Dzieciństwo Huntera wyglądało normalnie, nie miał żadnego do czynienia z magią, uczęszczał do szkoły, którą skończył z przeciętnymi wynikami, uprawiał różne sporty, szczególnie upodobał sobie soccer oraz sztuki walki, jednakże nie planował iść w kierunku zawodowstwa.
W liceum poznał swojego najlepszego przyjaciela i później partnera z patroli - Michaela Barra, z którym stworzył ogromną nić porozumienia i prawdę mówiąc, gdyby nie on, to nie wiadomo co by się stało z Drake. Panowie zaczęli od akademii policyjnej, by później trafić do jednej z brooklyńskich jednostek i zacząć tam patrolować ulice. Mając na karku niezliczoną ilość interwencji oraz wszelakich rodzajów zatrzymań, obaj panowie szybko awansowali i wraz z poprawą wyników swojej jednostki, zostali awansowani na młodszych detektywów. Wtedy pracowali już ze sobą rzadziej, aczkolwiek dalej utrzymywali bliski kontakt - spędzali nawet ze sobą razem święta, co świadczyło o głębokim przywiązaniu i szczerej przyjaźni.
Jakiś czas później miała miejsce ogromna tragedia, bowiem podczas jednej z akcji, Drake został postrzelony. Uszedł z życiem jedynie dzięki Michaelowi, który przyjął na siebie większą część kul, zasłaniając przy tym Huntera. Jednostki specjalne zareagowały nie dość szybko i obaj byli partnerzy trafili do szpitala - Michael jednak zmarł w drodze, Drake zaś został przewieziony w stanie niezagrażającym życiu, jednakże postrzał w udo skutecznie ograniczał mu swobodę ruchów. Wykrwawiając się, Michael poprosił Drake jeszcze przed przyjazdem służb medycznych, by ten zaopiekował się młodszą siostrą przyjaciela.
Na pogrzebie Michaela Barra, Drake wygłosił krótką mowę, którą dokończył ze łzami w oczach. Od tego czasu zaczął się jego zjazd, zaniedbania w pracy i podobne rzeczy, jednakże szczęśliwy zbieg okoliczności pozwolił mu się pozbierać. Obietnica, którą złożył przyjacielowi, by doglądać jego młodszą siostrę, stała się motorem napędowym życia Drake. Mężczyzna z czasem nawet zaprzyjaźnił się z Rosie, co potem przerodziło się w gorące uczucie, którym darzą się po dziś dzień. Tak, Drake zakochał się w siostrze swojego przyjaciela i to z wzajemnością. W tym też okresie Drake zasięgał pomocy u różnych znachorów i wróżbitów, chcąc znaleźć jakieś alternatywne metody na radzenie sobie z problemami. Tak dotarł do pewnej starej, magicznej księgi, która czytana, a następnie praktykowana przez Drake, ujawniła dla niego obecność magii. Detektyw szybko połączył fakty i domyślił się, że ogromna ilość spraw, które pozostały nierozwiązane w archiwum policyjnym, miały podłoże magiczne. Od tego czasu zaczął baczniej przyglądać się każdej sprawie nie tylko z perspektywy ludzkiej ale również magicznej.
Jakiś czas później Rosie Barr wprowadziła się do jego mieszkania, oboje pogodzili się ze śmiercią brata i przyjaciela, wznowili normalne życie i zaczęli być w końcu szczęśliwi. Drake wrócił na dobre tory, znów był tym samym błyskotliwym, nieco zaspanym detektywem, a wszystko to dzięki miłości do Rosie, która jest tak duża, że Hunter ma już co do niej ogromne plany. Nie wie jednak kiedy zdecydować się na zaproponowanie jej czegoś, co w ogromnym stopniu zmieniłoby ich życie. Koniec.

Ciekawostki:
~ świetny infiltrator
~ dobrze przesłuchuje
~ dobra umiejętność dedukcji
~ uwielbia wszelkiej maści kino
~ jest ateistą
~ zna się na alkoholach, swego czasu pędził bimber w piwnicy
~ słabo sypia, głównie przez koszmary
~ zna karate
~ wielokrotnie otrzymywał ofertę odnośnie dołączenia do jednostki SWAT, za każdym razem odmawiał
~ posiadaną księgę zaklęć ukrywa nawet przed dziewczyną
~ o jego umiejętnościach magicznych nie wie nikt

Re: Drake Hector Hunter

on Pią Maj 04, 2018 2:59 pm
Gotowe

Re: Drake Hector Hunter

on Pią Maj 04, 2018 10:13 pm
Karta jest w porządku.

Przyznaje Ci 140 PD.

AKCEPT!

Życzę udanej rozgrywki :)
Sponsored content

Re: Drake Hector Hunter

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach