Share
Go down

Adriana Alvarado

on Sob Maj 26, 2018 10:26 pm
Imię: Adriana
Nazwisko: Alvarado
Wiek: 34 lata
Płeć: Kobieta
Data Urodzenia: 21.06.1984
Narodowość: Meksykańska
Miejsce Urodzenia: Tijuana
Pseudonim: Azul (Błękitna)
Kod Egzorcysty: MEX-172
Inkantacja: Del agua nace al agua regresa (Z wody się rodzi, do wody powraca)
Miejsce Zamieszkania: Nowy Jork, Manhattan, Apartament
Aktywność: Upadły

Wygląd: Postawna, mierząca około 182cm kobieta, o ciemnych, dużych oczach i oliwkowej karnacji. Potrafi posyłać naprawdę świdruujące spojrzenia. Jej ciemne włosy są długie, sięgają dalej niż do połowy pleców i praktycznie zawsze są rozpuszczone. Adriana nie obawia się prezentować swoich wdzięków, do których oprócz całkiem wydatnego biustu dochodzą również długie nogi, które z pewnością przykuwają uwagę mężczyzn. Zazwyczaj na szyi ma sporych rozmiarów naszyjnik, często z rubinem. Zazwyczaj ubiera się na czarno lub w kolorze wiśniowym, czasem z dodatkiem białych elementów. Jej styl różni się w zależności od okazji, może on przypominać seksowny latynoski, zdobny styl, skórzany komplet od kurtki aż do spodni, lub nawet coś co przypomina gangstera z lat 30, z długim płaszczem i rękawiczkami i nawet kapeluszem. Wszystko zależy po prostu od jej nastroju lub okazji. Porsuza się wolnym, wręcz leniwym krokiem. Niektórzy pokusiliby się nawet o stwierdzenie, że wytwarza wokół siebie atmosferę jakby była potomkinią Lilith albo innego demona. Na plecach posiada duży tatuaż kobry w trakcie ataku. Znamię egzorcysty, teraz usunięte, pojawiało się na jej lewej łopatce.

Charakter: Adriana jest przede wszystkim bardzo uparta. Kiedy raz sobie coś postanowi bardzo ciężko ją od tego odwieźć bądź sprawić by zmieniła zdanie. Przyzwyczajona do luksusowego życia, nie lubi kiedy się jej czegoś odmawia. Jest przekonana, że cel uświęca środki jak i, że nie można zrobić jajecznicy nie rozbijając kilku jajek - dąży do celu po trupach a ofiarami po drodze niezbyt się przejmuje. A dla Adriany bardzo ważnym celem jest pogłębianie wiedzy i poszerzanie swoich mocy. Uważa, ze skoro została już tak obdarowana to powinna umieć jak najlepiej kontrolować i wykorzystywać ten dar. Nie jest jednak molem książkowym, wręcz przeciwnie, ma zacięcie do dobrej zabawy, zakrapianej alkoholem. Ma również skłonności do przemocy, zapewne wyniesione z domu od ojca, który jest wysoko postawionym szefem kartelu narkotykowego w Tijuanie.  Nikt nigdy nie słyszał, żeby kiedykolwiek podniosła swój aksamitny głos, ale im ciszej mówi tym bardziej jest zdenerwowana i tym gorzej może to się skończyć dla jej rozmówcy. Rzadko kiedy uśmiecha się w sposób inny niż ironiczny. Zd rugiej strony kiedy uda Ci sie przyciągnąć jej uwagę i udowodnisz, przez swoje moce i siłę charakteru, że jesteś wartościowym i godnym zaufania rozmówcą, zyskasz wtedy bardzo lojalnego sojusznika, a z czasem może nawet i przyjaciółkę.

Historia: Adriana urodziła się w rodzinie Alvarado, jednej z familii kontrolującej przerzut narkotyków z Meksyku do Stanów Zjednoczonych przez Tijuanę. Od dzieciństwie żyła więc w przepychu, w domu wystylizowanym na hiszpańską hacjendę z początków XIX wieku. Z dodatkiem uzbrojonych po zęby ochroniarzy, ale kto by się tam przejmował prawda? Od najmłodszych lat rodzice ją rozpieszczali spełniając każdą jej zachciankę, udowadniając, że każde jej życzenie powinno być na wyciągnięcie ręki i realizowane od razu. Kiedy zaczął się czas nauki zyskała prywatnego nauczyciela języka angielskiego, poza tym jednak jej ojciec, Vincent zdradził jej sekret dlaczego akurat ich rodzinie udaje się trzymać innych narkotykowych bossów w szachu. Poprzez magię. Od tego momentu była z nią zapoznawana. Kolejną rzeczą, którą zaszczepił w niej ojciec było zamiłowanie do broni palnej. Kiedy miała dziesięc lat na jej lewej łopatce pojawiło się znamię Egzorcysty. Vincent wiedział co to oznacza, wobec czego wysłał ją do Rosario w Argentynie by tam kontynuowała naukę jako Egzorcysta, wszak lepiej by uczyła się po hiszpańsku będąc jeszcze dzieckiem.
Nauka szła jej bardzo dobrze, była przykładną i sumienną uczennicą, zadającą dużo pytań nie raz bardzo skomplikowanych. Jej głód wiedzy i poznania był bardzo duży. Z każdego omawianego zagadnienia starała się wynieść jak najwięcej. Tak właśnie mijały lata, kiedy nadszedł czas na bardziej praktyczne zastosowanie jej umiejętności. Wtedy Adriana szybko odkryła, że ma największą więź z wodą, na niej więc polegała podczas praktycznych ćwiczeń, a później pierwszych prostych misjach, nie szczedząc żadnych wysiłków by opanować praktyczne używanie magii. Często można było ją zastać w środku nocy. Jej ambicją było zostać najlepszą spośród swojej grupy. Jej głód wiedzy rósł coraz bardziej na przestrzeni lat ąz do krytycznego momentu, kiedy zaczęło ją fascynowac to co zakazane. I wtedy właśnie po raz pierwszy odmówiono jej dostępu do wiedzy. A jak wiemy Adriana źle znosi odmowę. Zagryzła jednak na razie zęby i ukończyła akademię, prosząc jednocześnie o przeniesienie do Nowego Jorku. Była pewna, że tam dzieje się więcej pod każdym wzgledem- zapewne i biblioteka jest więskza, jak i więcej barów, do których można udać się wieczorami. Otrzymała zgodę i odtąd służyła jako Egzorcystka w Nowym Jorku. Jej pragnienie poznania, tego co zakazane rosło jednak z każdym rokiem, a potem nawet miesiącem. Zaczęła na własną rękę szuykać ksiąg i informacji dotyczącej czarnej magii, próbowała ją również praktykowac kiedy nikt nie patrzył. Przez piewien czas się udawało, aż nie została przyłapana. Straciła swoją funkcję i znamię. Powróciła na pewnien czas do Tijuany, gdzie przedstawiła ojcu całą sytuację. Ten jednak powiedział, że front dla rodziny Alvarado nie może ujść płazem. Obiecał wesprzeć córkę. Niredługo potem powróciła do Nowego Jorku z pieniędzmi ojca, pomagając mu również w interesach, oraz co chyba najważniejsze kipiąc wściekłością wobec Egzorcystów w Nowym Jorku, którzy tak ją potraktowali.

Koniec

Ciekawostki:
-Ma mocną głowę,
-Uwielbia tequilę
- Strasznie podobają się jej czas Al Capone, czasem mówi o nim nawet wujek Al.
- Kocha filmy Alfreda Hitchcocka,
- Ma dużą kolekcję broni.


Ostatnio zmieniony przez Adriana Alvarado dnia Pon Maj 28, 2018 12:23 am, w całości zmieniany 1 raz

Re: Adriana Alvarado

on Sob Maj 26, 2018 11:36 pm
Gotowe, można rzucić okiem!

Re: Adriana Alvarado

on Nie Maj 27, 2018 10:16 pm
Niestety nie mogę zaakceptować KP.

Zapraszam do regulaminu ;)

Re: Adriana Alvarado

on Pon Maj 28, 2018 1:07 am
poprawione
Sponsored content

Re: Adriana Alvarado

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach