Share
Go down

Księga Żywiołu Ognia

on Pią Kwi 20, 2018 9:22 pm
Poziom I
Nazwa Zaklęcia: Podmuch Ognia
Inkantacja: Ignis
Opis Zaklęcia: Podstawowe zaklęcie żywiołu ognia. Za jego pomocą użytkownik wytwarza podmuch ognia zdolny podpalić przeciwnika, bądź inny przedmiot. Pomimo uznawania jako zaklęcie ofensywne posiada również wiele zastosowań defensywnych.


Nazwa Zaklęcia: Podpalenie
Inkantacja: Incendium
Opis Zaklęcia: Za pomocą zaklęcia użytkownik jest w stanie stworzyć płomień, który zależny jest jedynie od jego energii, a co za tym idzie nie wpływają na niego żadne czynniki takie jak wilgoć czy dostęp do tlenu.

Poziom II

Nazwa Zaklęcia: Ognisty pocisk
Inkantacja: Feurige Kugel
Opis Zaklęcia: Ofensywne zaklęcie elementu ognia. Za jego pomocą użytkownik jest w stanie wystrzelić ze swojej dłoni  ognisty pocisk, który z dużą prędkością zmierza w stronę przeciwnika. Wraz ze wzrostem doświadczenia możliwe jest manipulowanie wielkością i prędkością pocisku.

Poziom III

Nazwa Zaklęcia: Płonący krąg
Inkantacja: Agri
Opis Zaklęcia: W promieniu 5 metrów od użytkownika tworzy się ogniste pole. Użytkownik ma swobodną możliwość manipulowania płomieniami w tym obszarze, a co za tym idzie może nimi atakować, a także skupiać je w dużej ilości w celu obrony. Wraz ze wzrostem doświadczenia rośnie obszar jaki możemy zając, a także siła i ilosc płomieni, które mamy pod panowaniem


Nazwa Zaklęcia: Płonąca pięść
Inkantacja: Hiken
Opis Zaklęcia: Za pomocą tego zaklęcia użytkownik zbiera swoją energie w pięści, aby następnie wypuścić ją po ogromnym ciśnieniem w postaci sporego podmuchu ognia. Im bardziej doświadczony jest użytkownik tym większe obrażenia można zadać przeciwnikowi i otoczeniu. Na najwyższym poziomie ten atak jest w stanie dosłownie spopielić wroga.

Poziom IV
Nazwa Zaklęcia: Filar ognia
Inkantacja: Feuersäule
Opis Zaklęcia: Użytkownik tworzy w wybranym przez siebie miejscu na obszarze 20 metrów pole o średnicy 4 metrów. Po chwili w wybranym miejscu z ziemi wystrzeliwuje filar skondensowanego ognia, którego wysokość sięgać może do 5 metrów. Wraz ze wzrostem umiejętności wzrastają możliwości co do użytkowania tego zaklęcia. Eksperci potrafią w ten sposób postawić w płomieniach pole o średnicy nawet 10 metrów jeśli tylko będzie w zasięgu ich wzroku.

Poziom V
Nazwa Zaklęcia: Wymiar piekieł
Inkantacja: Inferno
Opis Zaklęcia: Jedno z najpotężniejszych zaklęć żywiołu ognia. Za jego pomocą użytkownik powoduje, że wszystko co znajduje się w promieniu 30 metrów od niego staje w płomieniach, których nie da się ugasić. Zaklęcie to nie jest uzależnione od tlenu, a jednie od energii użytkownika. Nie zmienia to jednak faktu, że tlen zostaje bardzo szybko spalony przez co na obszarze zaczyna się trudniej oddychać, a w konsekwencji nie ma już nawet czym napełnić swoich płuc.

Nazwa Zaklęcia: Erupcja
Inkantacja: Lava
Opis Zaklęcia: Na obszarze 20 metrów z ziemi zaczynają wyrastać małe wulkany, z których eksploduje lawa. Zalewa ona cały obszar i pochłania wszystko co tylko spotka na swojej drodze. Lawa nie zastyga aż do momentu kiedy użytkownik zakończy zaklęcie bądź skończy się jego energia.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach