Share
Go down

Księga Zaklęć Medycznych

on Pią Kwi 20, 2018 9:57 pm
Poziom I
Nazwa Zaklęcia: Leczenie Ran
Inkantacja: Cure
Opis Zaklęcia: Podstawowe zaklęcie lecznicze. Za pomocą jego użytkownik jest w stanie leczyć rany innych osób oraz siebie. Na pierwszym poziomie tego zaklęcia jesteśmy w stanie leczyć zadrapania i drobne rozcięcia. Mistrzowie tej sztuki potrafią uleczyć osobę z bardzo ciężkich ran kutych oraz rozcięć.

Poziom II
Nazwa Zaklęcia: Eteryczna Transplantacja
Inkantacja: Commutationem
Opis Zaklęcia: Dzięki temu zaklęciu użytkownik jest w stanie stworzyć sztuczne elementy ciała bądź organy. Używane głównie podczas walki kiedy konieczne jest zastąpienie jakiegoś elementu organizmu niezbędnego do dalszego funkcjonowania. Czas trwałości takiego elementu oraz jego złożoność zależy od poziomu doświadczenia użytkownika.

Poziom II
Nazwa Zaklęcia: Pijawka
Inkantacja: Suctus
Opis Zaklęcia: Zaklęcie służące do pomocy ludziom otrutym. Za jego pomocą w dłoni użytkownika, tworzy się bańka, która następnie przykłada się do rany, bądź innego miejsca, przez które można bezpośrednio dostać się do krwioobiegu. Następnie dzięki bańce sukcesywnie wyciągana jest trucizna z ciała zatrutego. Skuteczność zależy od poziomu doświadczenia uzytkownika

Poziom III
Nazwa Zaklęcia: Operacja
Inkantacja: meheyuma
Opis Zaklęcia: Wokół użytkownika tworzą się magiczne ramiona, które trzymają narzędzia chirurgiczne. Następnie ramiona same rozpoczynają operację na organizmie pobierając cały czas energię od użytkownika. Są one w stanie zrobić dosłownie wszystko- od zszyć, poprzez skomplikowane operacje na otwartym sercu, a na transplantacji i odtwarzaniu organów kończąc. Ważne jednak jest to iż są w stanie wykonać tylko to o czym pojęcie ma użytkownik, a co za tym idzie amator nie wykona nawet za ich pomocą skomplikowanej operacji kręgosłupa, itp.

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach